Konkurs im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR

środa, 6 grudnia 2023

Logo Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza

Serdecznie zapraszamy Absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich do udziału w XXVII edycji Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.

Konkurs ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich. Doceniamy naszych wybitnych Absolwentów i wzmacniamy ich rozwój zawodowy. W tej misji od lat wspierają nas firmy i instytucje partnerskie, których przedstawiciele zasiadają w Komisji Konkursowej.

Konkurs wyróżnia się długą i bogatą tradycją - jest organizowany nieprzerwanie od 1997 roku. Bieżąca edycja jest pierwszą, w której Konkursowi zostało nadane imię jego inicjatora, dr. inż. Marka Poncyliusza.

Obecnie rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do XXVII edycji. Zapraszamy do niej Absolwentów, którzy obronili swoje prace dyplomowe w roku akademickim 2022/2023, uzyskując bardzo dobrą ocenę z pracy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail Monika.Ambroziak@pw.edu.pl w terminie do 15 stycznia 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszenia, regulamin Konkursu oraz jego harmonogram są dostępne na stronie internetowej.

Strony w dziale: