Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Szlachetna Paczka”

czwartek, 7 grudnia 2023

Pierwszy śnieg już za nami, zatem tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studentów PW organizuje akcję „Szlachetna Paczka”, której celem jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłych latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem Pracowników naszego Wydziału. Również w tym roku zachęcamy Państwa do zaangażowania się w pomoc.

„Szlachetną Paczkę” można wesprzeć na dwa sposoby:

Dodatkowe informacje na temat wspieranych rodzin można znaleźć na stronach „Szlachetnej Paczki” PW:

W razie dodatkowych pytań dotyczących zbiórki zapraszamy do kontaktu: patryk.modzelewski2.stud@pw.edu.pl kliknięcie spowoduje otwarcie linku w nowej karcie..

Akcja potrwa do 15 grudnia 2022 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału!

Strony w dziale: