Wyniki XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

piątek, 3 marca 2023

2 marca 2023 r. odbyło się seminarium finałowe XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Konkurs objął patronatem Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba. Finał Konkursu miał formę seminarium. Wystąpienia uczestników Konkursu oceniała Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Prodziekana ds. Nauczania, dr. inż. Andrzeja Wąsiewskiego, prof. uczelni. W skład Komisji wchodzili ponadto przedstawiciele Uczelni, Wydziału SiMR oraz Partnerzy – zaprzyjaźnione firmy i instytucje.

​​​​Zwycięzcami Konkursu oraz zdobywcami nagród Dziekana zostali:

• Inż. Michał Karelus oraz inż. Michał Niedzielczyk, absolwenci kierunku Mechanika pojazdów i maszyn roboczych, za pracę inżynierską pt. Projekt pneumatycznej rzutki ratowniczej oraz systemu wyrzutu (promotor dr hab. inż. Lech Knap, prof. uczelni)

• Mgr inż. Katarzyna Miś, absolwentka kierunku Inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych, za pracę magisterską pt. Analiza termiczna pracy baterii pojazdu elektrycznego (promotor dr inż. Piotr Piórkowski, prof. uczelni)

Serdecznie dziękujemy Partnerom oraz Sponsorom XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych za ufundowanie licznych nagród specjalnych. Zwycięzcom i Finalistom Konkursu gratulujemy i życzymy sukcesów w karierze zawodowej!

Szczegółowe wyniki są dostępne na stronie internetowej Konkursu.

Inż. Michał Karelus oraz inż. Michał Niedzielczyk - Zwycięzcy Konkursu w kategorii prac inżynierskich

Studentka zwyciężczyni konkursu, odbierająca dyplom z rąk władz wydziału.

Mgr inż. Katarzyna Miś - Zwyciężczyni Konkursu w kategorii prac magisterskich

Grafika
Plakat promujący finał konkursu na najlepszą pracę dyplomową, zawierający logotypy sponsorów.

Strony w dziale: