Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej

poniedziałek, 17 października 2022

16 listopada 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbędą się Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej. W programie m.in.:

• Ciekawe oferty praktyk, staży i pracy, informacje o możliwościach rozwoju kariery z pierwszej ręki oraz rozmowy z przedstawicielami firm z ogólnie pojętej branży inżynierii mechanicznej
  • 27 stanowisk potencjalnych pracodawców z branży automotive, maszyn roboczych, pojazdów szynowych, budownictwa, układów mechanicznych i hydraulicznych oraz obróbki mechanicznej
  • Możliwość spotkania z Biurem Karier PW, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz dwoma kołami naukowymi działającymi na Wydziale SiMR (Koło Naukowe Sportów Samochodowych – sekcja Proton Dynamic oraz Koło Naukowe Mechaników Pojazdów – sekcja WUT SiMR Racing Technology)
  • Wielkogabarytowe produkty Wystawców przed budynkiem; na odwiedzających czeka też mała niespodzianka na parkingu za budynkiem wydziału – zdalnie sterowany ciągnik siodłowy

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym. Wystawcy – Eksperci w swoich dziedzinach przygotowali wykłady, w trakcie których zdradzą tajniki najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych w branży inżynierii mechanicznej. Gorąco zachęcamy do udziału! Seminarium odbędzie się w dniu Targów, w godzinach 10:00 ÷ 15:00, na wydziale SiMR PW.

Szczegóły wydarzenia można śledzić w naszych mediach:

Serdecznie zapraszamy!

» Harmonogram seminarium w ramach Targów Pracy Inżynierii Mechanicznej