Kiermasz Świąteczny i akcja „Stypendium pod choinkę”

piątek, 1 grudnia 2023

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej w dniach 7-8 grudnia w godz. 10-17 i przy tej okazji do włączenia się w akcję „Stypendium pod choinkę”.

Jak co roku w domku PW będą czekać uczelniane gadżety – z kultowymi skarpetkami na czele. Będą też m.in. czapki, rękawiczki, koszulki, bluzy, maskotki, torby, kubki, parasole. Nie zabraknie akcentów typowo świątecznych: pierników, ozdób czy miodu z naszej pasieki. Można będzie skompletować inżynierski niezbędnik. Gadżety będzie można otrzymać w zamian za datek. Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – wyróżnienie dla studentów i doktorantów zaangażowanych w działania naszej Uczelni i rozsławiających jej imię.

Na Kiermaszu Świątecznym PW pojawią się także inne domki, oferujące m.in. sery góralskie, konfitury i soki, bigos, pierogi i barszcz, świece, ceramikę i szklane ozdoby choinkowe.

Szczegółowe informacje, regulamin akcji i przykłady gadżetów ⇒

Strony w dziale: