Święto Politechniki Warszawskiej

środa, 9 listopada 2022

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Do udziału w jego obchodach zapraszamy całą społeczność akademicką oraz wszystkich przyjaciół naszej Uczelni.

Tegoroczne obchody zainauguruje uroczyste posiedzenie Senatu PW, podczas którego przemówienie wygłosi J.M. Rektor prof. Krzysztof Zaremba oraz zostaną wręczone medale i odznaczenia, nagrody oraz dyplomy.

13 listopada o godz. 20.30 w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie zostanie odprawiona msza święta z okazji Dnia PW.

Program obchodów »

Strony w dziale: