Student SiMR zwycięzcą Pokazu Talentów PW 2022

poniedziałek, 12 grudnia 2022

Michał Wojtaś, student pierwszego roku SiMR na kierunku Mechatronika Pojazdów i Maszyn Roboczych, wygrał Pokaz Talentów PW 2022!

Finał konkursu odbył się 14 grudnia 2022 r. w klubie Stodoła. Wzięli w nim udział studenci Politechniki Warszawskiej, którzy wygrali eliminacje na swoich Wydziałach. Widzowie zobaczyli 18 występów. Finaliści zaprezentowali m.in. talenty wokalne, muzyczne i taneczne.

Zwycięzcy tegorocznego Finalu Pokazu Talentów:

• 1 miejsce - Michał Wojtaś
  • 2 miejsce - Zespół serotoninowy
  • 3 miejsce - Zofia Sasimowska

Nagrodę Publiczności otrzymał Szymon Kuśka.

Student grający na akordeonie.

Michał Wojtaś, fot. Kultura na PW (Facebook)​

Michał Wojtaś z wyróżnieniem ukończył Szkołę muzyczną I i II stopnia w Garwolinie w klasie akordeonu, skrzypiec i fortepianu. Bierze udział w wielu wydarzeniach muzycznych oraz koncertuje jako solista. Muzyka od zawsze jest nieodłącznym elementem jego życia. Oprócz muzyki interesuje się motoryzacją, stąd studia na SiMR, i dalej pragnie się rozwijać w tym kierunku.

Panu Michałowi serdecznie gratulujemy!

Konkurs zorganizował Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej. Więcej informacji na Facebooku.

Relację z finału Pokazu Talentów PW 2022 można obejrzeć na stronie internetowej TVPW.

Strony w dziale: