Zaproszenie na Spotkanie Wigilijne Klubu Absolwentów Wydziału SiMR

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Szanowni Absolwenci, Pracownicy i Studenci Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz nowym rokiem 2024 w imieniu Klubu Absolwentów zapraszamy na spotkanie wigilijne w dniu 14.12.2023 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali 2.19 gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84 w Warszawie .

Spotkanie Klubu Absolwentów poprzedzi Msza Święta w kościele św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej o godz. 12:00.

Następnie zapraszamy Państwa na „Debaty Menadżerskie”, które odbędą się w sali multimedialnej o godz. 14:00 (spotkanie ma charakter otwarty).

Tematem spotkania jest rola absolwentów naszego Wydziału na dzisiejszym, zmieniającym się rynku pracy.

Podczas spotkania chcemy poruszyć następujące zagadnienia:

Panel 1 – Aktualna sytuacja branży przemysłowej – poprowadzi przedstawiciel PZPM;
Panel 2 – Zapotrzebowanie na automatyzację procesów, pojazdy autonomiczne – poprowadzi przedstawiciel PIMOT;
Panel 3 – Innowacyjne projekty opracowywane na Wydziale SiMR – poprowadzi przedstawiciel Wydziału SiMR PW.

W związku z rezerwacją kateringu prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu wigilijnym na adres: promo.simr@pw.edu.pl. Na zgłoszenia/potwierdzenia udziału czekamy do końca dnia 11 grudnia 2023 r.

Opłata za katering w wysokości 50,- zł od osoby wnoszona na miejscu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: promo.simr@pw.edu.pl lub telefoniczny: 22 234 8178.

Strony w dziale: