Wydział SiMR nawiązał współpracę z ElectroMobility Poland S.A. dotyczącą rozwoju elektromobilności

piątek, 29 września 2023

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej oraz ElectroMobility Poland S.A. nawiązują współpracę dotyczącą rozwoju elektromobilności.

Podpisane przez Dziekana Wydziału SiMR PW, prof. dr hab. inż. Piotra Przybyłowicza, oraz Prezesa Zarządu ElectroMobility Poland S.A., Piotra Zarembę Porozumienie o współpracy przewiduje przede wszystkim podjęcie działań o charakterze edukacyjnym, w szczególności wspólną realizację przedsięwzięć dotyczących podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez organizację seminariów, warsztatów, szkoleń i wizyt studyjnych. Strony Porozumienia w miarę możliwości będą także realizować współpracę w zakresie prac naukowych i badawczo-rozwojowych.

Fotografia trzech mężczyzn na tle biurka i godła Polski na ścianie

Od lewej: Dziekan Wydziału SiMR, prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz; Prezes Zarządu ElectroMobility Poland S.A., Piotr Zaremba; Prodziekan Wydziału SiMR ds. rozwoju i nauki, dr hab. inż. Jacek Dybała, prof. uczelni

Strony w dziale: