Seminarium finałowe XXVI Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

czwartek, 23 lutego 2023

Plakat z logami sponsorów, promujący seminarium finałowe Konkursu na najlepszą pracę dyplomową

Serdecznie zapraszamy do udziału w finałowym seminarium XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, które odbędzie się 2 marca 2023 r. w Gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Ludwika Narbutta 84, w sali multimedialnej. Rozpoczęcie planowane jest na godz. 11:00.

Podczas seminarium będzie możliwość obejrzenia prezentacji siedmiu prac inżynierskich oraz czterech prac magisterskich zakwalifikowanych do finału Konkursu. Prezentacje zostaną ocenione przez Komisję Konkursową, w skład której wchodzą pracownicy wydziału oraz przedstawiciele firm i instytucji partnerskich. Autorzy najlepszych prac dyplomowych mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.

Program seminarium

Poniżej prezentujemy listy finalistów zakwalifikowanych do finału Konkursu (w wylosowanej kolejności wystąpień).

Prace inżynierskie

Lp.

Nazwisko i imię

Temat pracy

Giesek Mateusz

”Wykorzystanie analizy obrazów w sterowaniu urządzeniem pokładowym pojazdu za pomocą gestów”

dr hab. inż. Jacek Dybała, prof. uczelni

Gawiński Franciszek

”Opracowanie technologii wytwarzania oraz badania empiryczne próbek kompozytu e-morph”

dr inż. Piotr Bartkowski

Łoniewski Łukasz

„Projekt wstępny egzoszkieletu wspomagającego mobilność osoby z dysfunkcją kończyn dolnych”

dr inż. Paweł Gomoliński

Dąbrowska Kamila

”Budowa i walidacja modeli symulacyjnych próbek wykonanych techniką addytywną ze stali 316L”

dr inż. Radosław Nowak

Stryjewski Daniel

„Projekt urządzenia umożliwiającego lokalizacje oraz odczyt parametrów diagnostycznych pojazdu z wykorzystaniem Internetu Rzeczy”

dr inż. Przemysław Szulim

Hubert Cienkusz

„Projekt i implementacja algorytmu detekcji i śledzenia drogi do nawigowania robotem autonomicznym”

dr inż. Przemysław Szulim

Karelus Michał, Niedzielczyk Michał

„Projekt pneumatycznej rzutki ratowniczej oraz systemu wyrzutu”

dr hab. inż. Lech Kanap, prof. uczelni

Prace magisterskie

Lp.

Nazwisko i imię

Temat pracy

Wójcik Damian

„Moduł wiercący pojazdu specjalnego”

dr inż. Damian Markuszewski

Onufrzak Robert

„Projekt koncepcyjny urządzenia do automatycznego wstrzeliwania płaskownika spinającego kraty pomostowej prasowanej”

dr inż. Paweł Gomoliński

Miś Katarzyna

„Analiza termiczna pracy baterii pojazdu elektrycznego”

dr inż. Piotr Piórkowski, prof. uczelni

Gorzym Michał

„Stanowisko do badania oporów toczenia koła terenowego pojazdu specjalnego”

dr inż. Damian Markuszewski

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się na stronie internetowej.

Strony w dziale: