Wydział SiMR zawarł umowę o współpracy z TotalEnergies Marketing Polska

wtorek, 4 lipca 2023

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zawarł umowę o współpracy z TotalEnergies Marketing Polska. Umowa umożliwi studentom realizację programów edukacyjnych przy aktywnym wsparciu inżynierów TotalEnergies.

Strony planują m.in. organizację konferencji tematycznych z zakresu środków smarnych, płynów eksploatacyjnych do pojazdów, ładowania elektrycznego, a także alternatywnych źródeł energii rozwijanych przez TotalEnergies - farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych i technologii biogazu. Działania te pozwolą studentom poznać bliżej branżę energetyczną i wykorzystać zdobytą wiedzę w przyszłej pracy zawodowej lub karierze naukowej.

Umowę podpisali prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, Dziekan Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, oraz Jesper Rosenkrans, Dyrektor Generalny TotalEnergies Marketing Polska.

Szczegółowy komunikat ⇒

Strony w dziale: