Konkurs dla studentów „Innovation for Freedom is more than just a slogan. It’s a call to action”

wtorek, 4 lipca 2023

Zapraszamy naszych studentów do wzięcia udziału w międzynarodowym, anglojęzycznym konkursie, którego pełny tytuł brzmi: „Innovation for Freedom is more than just a slogan. It’s a call to action. Tell us what you would innovate for freedom of speech, people and yourself”.

Konkurs jest skierowany do osób w wieku 18-27 lat z obszaru Trójmorza i w jego ramach oceniane będą zarejestrowane w formie pisemnej lub w postaci dwuminutowego zapisu wizyjnego opisy pomysłów innowacyjnego rozwiązania, które przyczyniłoby się do zapewnienia wolności słowa, ludzi lub samego siebie. Dla 50 laureatów z krajów Trójmorza przewidziano nagrody:

• udział w konferencji oraz w warsztatach, podczas których uczestnicy nauczą się tworzyć i rozwijać innowacyjne rozwiązania odpowiadające na potrzeby społeczne w oparciu o metodykę design thinking,
  • nagrody finansowe 350 EUR,
  • nagroda główna 4000 EUR na wsparcie rozwoju pomysłu.

Konkurs potrwa do 17.07.2023 r. do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu ⇒

Strony w dziale: