Akcja „Sylwetki i kariery absolwentów Wydziału SiMR PW”

Jeżeli jesteś absolwentem Wydziału SiMR i chciałbyś zaprezentować swoją karierę aktualnym studentom oraz innym absolwentom w postaci krótkiego filmu prezentowanego na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Wydziału SiMR, tu dowiesz się jak to zrobić.

Jak przygotować i przekazać nam materiał filmowy

1.    Materiał filmowy powinien wpisywać się w pewien szablon i zawierać określone informacje o Twojej karierze. Sugerujemy, aby w filmie krótko, w kilku zdaniach, opowiedzieć o: 

• swojej karierze, 

swoich najważniejszych osiągnięciach, 

tym, co wspominasz z czasów studenckich, 

tym, czego nauczyłeś się podczas studiów, 

radach, jakie dałbyś obecnym studentom. 

2.   Film powinien być w miarę krótki – do 3 minut, nagrany w formacie horyzontalnym, np. z wykorzystaniem smartfona. Ze względu na konieczność utrzymania wspólnej konwencji filmów, zastrzegamy sobie prawo do skrócenia, edycji i montażu otrzymanego filmu. 

3.  Otrzymany przez nas film będzie publicznie odtwarzany i umieszczony na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Wydziału SiMR, dlatego potrzebna nam będzie Twoja zgoda na wykorzystanie Twojego wizerunku, głosu i wypowiedzi do celów promocyjnych. Formularz zgody, pobrany poniżej w wybranym formacie, należy wydrukować, wypełnić, podpisać i dostarczyć na adres: 

Biuro Dziekana (pokój 1.9A),

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej,

ul. Ludwika Narbutta 84,

02-524 Warszawa.

Zgodę można także podpisać elektronicznie i dostarczyć razem z plikiem filmu.

4.   Plik filmu prawdopodobnie będzie zbyt duży, aby przesłać go do nas e-mailem, dlatego skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Informatycznej (boi.simr@pw.edu.pl), a jego pracownik poinformuje Cię jak przekazać nam Twój film. W temacie wiadomości wpisz hasło „FILM”. 

5.  Jeżeli wolałbyś, aby nagranie zostało zrobione przez nas na Wydziale, możemy to zorganizować. W tym celu poinformuj nas o takiej chęci kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Informatycznej (boi.simr@pw.edu.pl), a my zajmiemy się nagraniem. W temacie wiadomości wpisz hasło „FILM”. 

Formularz zgody na wykorzystanie wizerunku

⇒ Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku (wraz z klauzulą informacyjną RODO) – dokument edytowalny

⇒ Oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku (wraz z klauzulą informacyjną RODO) – dokument pdf

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: