Piknik Motoryzacyjny 2024 w Radomiu

wtorek, 23 kwietnia 2024

19 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Pikniku Motoryzacyjnego w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu, połączonego z Dniem Otwartym Szkoły. Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji, w tym rozmaite wykłady, szkolenia, konkursy, a przede wszystkim piękne pojazdy. Były zarówno najnowsze modele samochodów elektrycznych, jak i zabytkowe samochody. Niektórzy uczniowie i absolwenci ZSS Radom przyjechali własnymi maszynami. Atmosfera Pikniku była wyjątkowa. Obszerna fotorelacja jest dostępna na profilu Facebook ZSS Radom.

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć reprezentacji Wydziału SiMR. Na naszym stoisku można było obejrzeć m.in. zrekonstruowany w latach 2015-2020 rajdowy motocykl Junak M07-R oraz łazik marsjański. Do podjęcia studiów na SiMR zachęcali uczniów studenci z dwóch Kół Naukowych: Mechaników Pojazdów, sekcji WUT SiMR Racing Technology oraz Bekker Team.

Organizatorom Pikniku Motoryzacyjnego gratulujemy udanej imprezy i serdecznie dziękujemy z zaproszenie.

Strony w dziale: