Spotkanie z przedstawicielem H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych

wtorek, 23 kwietnia 2024

18 kwietnia br. miało miejsce spotkanie Władz Wydziału SiMR z dr. inż. Maciejem Andrzejewskim, Członkiem Zarządu ds. Rozwoju Spółki z H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych.

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych to firma z tradycją oraz bogatym doświadczeniem w zakresie konstruowania, produkcji i napraw pojazdów szynowych. Rozmowy dotyczyły zacieśnienia współpracy między Wydziałem a Spółką, zwłaszcza w zakresie zagadnień naukowych.

Wizyta dr. inż. Macieja Andrzejewskiego była okazją do wręczenia nagrody ufundowanej przez H. Cegielski - FPS dla Pani Kamili Komorowskiej, Laureatki tegorocznej edycji Konkursu im. dr. inż. Marka Poncyliusza na najlepszą pracę dyplomową.

Dziekan Wydziału oraz sponsor nagrody wręczają dyplom studentce.

Od lewej: prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, Kamila Komorowska oraz dr inż. Maciej Andrzejewski

Strony w dziale: