Wizyta delegacji SiMR w Nuctech Warsaw

piątek, 12 Maja 2023

21 kwietnia grupa pracowników i studentów Wydziału SiMR odwiedziła zakład produkcyjny Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. zlokalizowany w Kobyłce pod Warszawą. Celem spotkania było zacieśnienie dotychczasowej współpracy oraz poszukiwanie nowych kierunków wspólnych przedsięwzięć, głównie w obszarze R&D. Delegacja z SiMR-u miała okazję do zapoznania się z produktami Firmy i procesem technologicznym prowadzonym w fabryce.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji systemów kontroli rentgenowskiej chronionych znakiem towarowym Nuctech, a także w sprzedaży, instalacji i serwisie w Polsce, Europie oraz regionach sąsiadujących. Oferuje m.in.: skanery mobilne, skanery bramowe, skanery do prześwietlania kolejowych wagonów towarowych, skanery do prześwietlania bagażu, detektory cieczy, systemy wykrywania materiałów wybuchowych i wiele innych. Z działalnością Firmy można zapoznać się na stronie internetowej.

W ubiegłym roku Wydział SiMR podpisał z Nuctech Warsaw list intencyjny.

Zachęcamy studentów Wydziału SiMR do aplikowania na praktyki do Nuctech Warsaw, najlepiej w czasie wakacji, na okres 2-3 miesięcy. Zainteresowani studenci są proszeni o wysłanie swojego CV na adres recruitment.pl@nuctech.com z dopiskiem „Praktytki” oraz informacją na temat swojej dyspozycyjności.

Strony w dziale:

Strony w dziale: