Studencie, aplikuj na praktyki! Spotkanie on-line z firmami 4 kwietnia o godz. 9:00

poniedziałek, 3 kwietnia 2023

Fot. Paweł Szymański (WRS)

4 kwietnia 2023 r. od godz. 9:00 zapraszamy wszystkich Studentów na spotkanie dotyczące  praktyk zawodowych. Na platformie MS Teams zaprezentuje się ponad 20 firm!

Równolegle odbędą się prezentacje w języku polskim i angielskim.

• Prezentacje w języku polskim - godz. 9:00-13:35
  • Prezentacje w języku angielskim - godz. 9:25-12:00

Linki dostępu do spotkania zostały wysłane pocztą e-mail do wszystkich studentów 3. roku studiów inżynierskich. Studentów 1. i 2. roku również gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu, gdyż warto pomyśleć o praktykach z odpowiednim wyprzedzeniem :) Osoby, które nie otrzymały linków e-mailem prosimy o pilny kontakt z drem inż. Pawłem Wawrzyniakiem, Pełnomocnikiem Dziekana ds. Praktyk Studenckich (pawel.wawrzyniak@pw.edu.pl) lub z Wydziałową Radą Samorządu.

Jednocześnie przypominamy, że można dopisać się do zespołu Praktyka Zawodowa w Teams (kody zespołów polskiego i angielskiego są dostępne u dra inż. Pawła Wawrzyniaka lub w WRS).

Strony w dziale: