Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia oraz drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia

czwartek, 1 sierpnia 2024

W sierpniu Wydział SiMR tradycyjnie prowadzi zapisy na studia niestacjonarne (zaoczne) I i II stopnia. Równolegle został również otwarty drugi nabór na studia stacjonarne (dzienne) I stopnia. Daje to naszym kandydatom szeroki wachlarz możliwości do wyboru. Zajęcia na wszystkich oferowanych kierunkach ruszają od października.

Od 1 do 28 sierpnia br. w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK) są otwarte zapisy na:

• studia stacjonarne I stopnia (drugi nabór)
  • studia niestacjonarne I i II stopnia

Kierunki studiów stacjonarnych I stopnia w trybie dziennym:

• Inżynieria mechaniczna
  • Inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych
  • Mechatronika pojazdów i maszyn roboczych
  • Electric and Hybrid Vehicle Engineering (studia w języku angielskim - obowiązuje opłata)

Kierunki studiów niestacjonarnych I stopnia w trybie zaocznym:

• Mechatronika pojazdów i maszyn roboczych

Kierunki studiów niestacjonarnych II stopnia w trybie zaocznym:

• Mechatronika pojazdów i maszyn roboczych

W rekrutacji mogą wziąć udział zarówno osoby, które już wcześniej aplikowały na studia na PW, jak i nowi kandydaci. Wszyscy zainteresowani muszą uiścić opłatę rekrutacyjną. Osoby zakwalifikowane, po dopełnieniu formalności, zaczną studia w październiku 2024 roku.

Prosimy o zapoznanie się z wszelkimi informacjami dotyczącymi zasad i terminów rekrutacji dostępnymi na stronach internetowych Biura ds. Przyjęć na Studia oraz Politechniki Warszawskiej.

W razie pytań prosimy o kontakt z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną:

e-mail: rekrutacja.simr@pw.edu.pl

Strony w dziale: