WKD nagradza laureatów Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR

wtorek, 30 Maja 2023

Warszawska Kolej Dojazdowa nagrodziła laureatów XXVI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale SiMR:

• inż. Daniela Stryjewskiego za pracę inżynierską pt. „Projekt urządzenia umożliwiającego lokalizacje oraz odczyt parametrów diagnostycznych pojazdu z wykorzystaniem Internetu Rzeczy”,
  • mgr. inż. Michała Gorzyma za pracę magisterską pt. „Stanowisko do badania oporów toczenia koła terenowego pojazdu specjalnego”.

Spotkanie odbyło się 23 maja 2023 r. w siedzibie Spółki w Grodzisku Mazowieckim. W imieniu Zarządu WKD nagrody przekazał Pan Tomasz Tretter – Członek Zarządu. Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom i życzymy im dalszych sukcesów!

Delegacja z Wydziału SiMR miała ponadto okazję do zapoznania się ze zbiorami Izby Tradycji EKD/WKD. Zachęcamy Studentów i Pracowników Wydziału SiMR do zwiedzenia ekspozycji.

Strony w dziale: