Wydział SiMR PW na zakończeniu sezonu Youngtimer Warsaw 2024 przy PGE Narodowy

sobota, 21 września 2024

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, pracowników i absolwentów Wydziału do wzięcia udziału razem z jedynym wydziałem samochodowym spośród uczelni wyższych w Polsce w zakończeniu sezonu Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji Fundacji Youngtimer Warsaw, które odbędzie się 2 października 2024 r. (środa)  w godzinach 18:00-22:00 na błoniach stadionu PGE Narodowy, na parkingu od strony ul. Ryszarda Siwca i Alei Zielenieckiej.

Rokrocznie od 2011 r. na błoniach stadionu PGE Naradowy podczas Cyklicznych Spotkań Klasycznej Motoryzacji w ramach Youngtimer Warsaw można spotkać najbardziej wyjątkowe pojazdy. Od aut zabytkowych, poprzez małoseryjne, wyścigowe i specjalne. Jest to wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne już nie tylko na skalę Mazowsza, ale od kilku edycji na skalę ogólnopolską. Nie mogło zabraknąć Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych podczas tegorocznej edycji i spotkań. Nie może także zabraknąć i Was na zakończeniu sezonu.

Wydział reprezentować będą pojazdy badawcze wraz z aparaturą pomiarową. Każdemu delegowanemu pojazdowi badawczemu towarzyszyć będzie pracownik, który odpowie na wszelkie pytania zainteresowanych oraz dokona krótkiej prezentacji pojazdu i aparatury.

Jakie to będą samochody? Zapraszamy serdecznie do przyjazdu na zlot i przekonania się osobiście.

Do zobaczenia,

Organizatorzy ze strony SiMR PW