6. edycja Programu Mentoringowego PW!

poniedziałek, 26 lutego 2024

Studentko, Studencie!

Możesz uzyskać niepowtarzalne wsparcie na samym początku swojej zawodowej ścieżki, w momencie ważnych decyzji i wyborów. Możesz je otrzymać od osoby, która podobnie jak Ty wybrała Politechnikę Warszawską, a teraz ma za sobą doświadczenie i drogę, która zaprowadziła ją do realizacji zawodowych celów, do osobistego spełnienia.

Grafika zawierająca napis "Program Mentoringowy Politechniki Warszawskiej. Startujemy z rekrutacją".

Wyjątkowi Absolwenci naszej Uczelni dzielą się swoim doświadczeniem, radą, rozmową, pełniąc rolę mentorek i mentorów. Wspólnie macie szansę zbudować relację opartą na współpracy: doświadczenia i potencjału, startowej energii i refleksji. Warto pamiętać, że mentoring to wzajemna wymiana, Twoje zaangażowanie i aktywność są kluczowe.
Taka szansa może się nie powtórzyć!

Odnośnik do strony głównej 6 edycji Programu Mentoringowego.

Poniżej prezentujemy sylwetki pięciu tegorocznych mentorów, którzy są absolwentami Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Gorąco zachęcamy Was do rozważenia aplikowania do osób, które ukończyły studia na naszym Wydziale!

Waldemar Pawlak

Graficzna wizytówka Waldemara Pawlaka - mentora w 6. Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej.

Marek Sierzpowski

Graficzna wizytówka Marka Sierzpowskiego - mentora w 6. Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej.

⇒ Jerzy Szewczyk

Graficzna wizytówka Jerzego Szewczyka - mentora w 6. Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej.

⇒ Aleksandra Woźniak

Graficzna wizytówka Aleksandry Woźniak - mentorki w 6. Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej.

⇒ Łukasz Zieliński

Graficzna wizytówka Łukasza Zielińskiego - mentora w 6. Programie Mentoringowym Politechniki Warszawskiej.

Z profilami wszystkich mentorów można zapoznać się na stronie internetowej.

Strony w dziale: