Relacja z Drzwi Otwartych 2023

czwartek, 25 Maja 2023

Serdecznie dziękujemy Kandydatom na studia i wszystkim Sympatykom Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych za odwiedziny podczas Drzwi Otwartych 20 maja 2023!

Tłum ludzi, nad nimi balony-literki układające się w napis "SIMR"

Dla wielu Kandydatów pierwszym punktem kontaktowym była Duża Aula Gmachu Głównego, w której swoje stanowiska miały wszystkie Wydziały Politechniki Warszawskiej. Drogę do naszego stanowiska wyznaczały ogromne złote balony z napisem "SiMR". Na placu przed Gmachem Głównym odwiedzających witał niebieski samochód elektryczny e-Spyder, zbudowany przez naszych studentów. Z drugiej strony placu bolid Formuły Student zaprezentowało Koło Naukowe Sportów Samochodowych - Sekcja Proton Dynamic, działająca przy Wydziale SiMR.

W budynku Wydziału przy ul. Narbutta działał punkt informacyjny dla kandydatów. Cieszył się sporym zainteresowaniem kandydatów na studia: pytali głównie o wybrane kierunki studiów i rekrutację. Udostępniliśmy do zwiedzania 10 laboratoriów, pracowni i warsztatów. W holu swoje stanowiska miały Koła Naukowe WUT SiMR Racing Technology i Bekker Team. Przed budynkiem błyszczały wydziałowe pojazdy na czele z zabytkowym FSO Polonezem wyposażonym w pneumatyczne zawieszenie. Kandydaci mogli wziąć udział w konkursie internetowym "Fast and SiMRous".

Teraz przed Kandydatami na studia czas na najważniejszy krok - zarejestrowanie się na kierunki stacjonarne I stopnia. System IRK otworzy się już 5 czerwca. Z wieloma z Was mamy nadzieję zobaczyć się na inauguracji roku akademickiego w październiku ;) Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i przypomnienia sobie gorącej atmosfery Drzwi Otwartych.

Strony w dziale:

Strony w dziale: