XII Warszawskie Dni Techniki

czwartek, 10 sierpnia 2023

W dniach 27 września - 4 października 2023 r. Rada Stołeczna Naczelnej Organizacji Technicznej oraz Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich organizują XII Warszawskie Dni Techniki.

Tematami wiodącymi tegorocznej edycji wydarzenia są:

• nowa fotowoltaika,
  • obrabiarki sterowane numerycznie,
  • mechatronika w pojazdach.

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych jest partnerem Warszawskich Dni Techniki i czynnie wspiera ich organizację:

• 27 września 2023 r. o godz. 13:00 w sali "A" Warszawskiego Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5, dr hab. inż. Jędrzej Mączak, prof. uczelni wygłosi referat pt. Mechatronika w pojazdach: 'czarna skrzynka' - fakty i mity.
  • 4 października 2023 r. o godz. 11:00 będzie można uczestniczyć w zwiedzaniu wybranych laboratoriów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Szczegółowy program wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny!

Pozostałe informacje są dostępne na stronie internetowej Warszawskich Dni Techniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych: studentów i pracowników Wydziału SiMR, a przede wszystkim kandydatów na studia!

Plakat promujący Warszawskie dni techniki zawierający program wydarzenia

Strony w dziale: