XXVIII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe "Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska"

środa, 30 listopada 2022

Instytut Pojazdów i Maszyn Roboczych Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej oraz Instytut Transportu Samochodowego mają przyjemność zaprosić do udziału w XXVIII Międzynarodowym Sympozjum Naukowym „Motoryzacyjne Problemy Ochrony Środowiska”.

Sympozjum odbędzie się w trybie stacjonarnym w dniu 2 grudnia 2022 r. (piątek) na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej przy ul. Narbutta 84 w sali multimedialnej.

Tematyka Sympozjum obejmuje szeroko rozumiane zagadnienia transportu samochodowego oraz ekologicznych aspektów budowy i eksploatacji silników spalinowych. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Sympozjum.

Strony w dziale: