Spotkanie informacyjne na temat mikroprogramów dla studentów uczelni ENHANCE

piątek, 5 Maja 2023

Konsorcjum ENHANCE zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie poświęcone mikroprogramom umożliwiającym uzyskanie mikropoświadczeń. Spotkanie odbędzie się online 8 maja 2023 r., godz. 12.15 - 13.15 CET

Uczelnie partnerskie ENHANCE opracowały dla studentów szeroką ofertę mikroprogramów,  kształtujących umiejętności niezbędne, aby sprostać zarówno dzisiejszym, jak i przyszłym globalnym wyzwaniom.

Spotkanie informacyjne ma na celu przedstawienie oferty mikroprogramów i udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

- Jak można skorzystać z mikroprogramów oferowanych przez ENHANCE?
- W jaki spos
ób studenci mogą otrzymać dofinansowanie na realizację mikroprogramów?
- W jaki spos
ób studenci mogą skorzystać z mikroprogramów podczas wymiany akademickiej?

AGENDA:

12.15 - 12.20: Powitanie
12.20 - 12.30: Przedstawienie konsorcjum ENHANCE (Naveed Syed - Secretary General, ENHANCE Alliance)

12.30 - 12.50: Wprowadzenie do mikroprogramów ENHANCE (koordynatorzy poszczególnych mikroprogramów)

12.50 - 13.00: Dofinansowanie realizacji mikroprogramów ENHANCE (Julian Irlenkäuser - Mobility Officer, ENHANCE Alliance)

13.00 - 13.15: Sesja Q&A

13.15: Zakończenie spotkania

Prowadzenie: Ana-Marija Cvitic, Strategy Officer, ENHANCE Alliance

Informacja w j. polskim i angielskim jest również dostępna na profilu facebookowym CWM.

Strony w dziale: