#tecHER2023 – cyfrowe forum dla kobiet w branży technicznej

wtorek, 24 października 2023

26 października 2023 r. grupa Volvo organizuje wydarzenie #tecHER2023 – cyfrowe forum mające na celu wzmocnienie pozycji kobiet w branży technicznej na całym świecie.

W tym dniu przedstawiciele grupy Volvo (Renault Trucks Polska i Volvo Polska, oddział Samochody Ciężarowe w Młochowie) uczestniczą w Targach Pracy Inżynierii Mechanicznej organizowanych na wydziale SiMR.

Chcąc umożliwić udział w obu wydarzeniach, grupa Volvo poprowadzi moderowaną transmisję internetową również na wydziale (sala 3.12).

Prelekcje i panele dyskusyjne:

♦ How to be bold!
♦ Shaping an inclusive world using technology
♦ Setting yourself up for success

Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla osób ze wszystkich środowisk, płci i firm.

Jesteś gotowa/gotowy, aby odkryć swoją odwagę?
→ Poszerz swoją sieć kontaktów zawodowych
→ Zainspiruj się i ciesz się pewnością siebie
→ Zdobądź wskazówki od doświadczonych kobiet pracujących w branży technologicznej
→ Weź udział w różnych aktywnościach zaplanowanych na ten dzień i kolejne tygodnie

📅 26 października 2023 r.
⌚ 12:30 ÷ 14:00
🌍 w wydarzeniu można uczestniczyć:

• podczas Targów Pracy – moderowana transmisja w sali 3.12 na wydziale SiMR, gmach Samochodów i Ciągników, ul. Narbutta 84, Warszawa;
  • zdalnie;
  • w siedzibie firmy.

Szczegółowe informacje ⇒

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Strony w dziale: