Wyniki drugiego naboru na studia stacjonarne I stopnia

piątek, 30 sierpnia 2024

W systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów - IRK zostały opublikowane wyniki drugiego etapu rekrutacji na kierunki studiów I stopnia na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym kandydatom!

Zapraszamy kandydatów do dopełnienia formalności, tj. złożenia dokumentów oraz podpisania ankiety i decyzji. Uprzejmie prosimy o stawienie się w jednym z dogodnych terminów: 2, 3 lub 4 września w godzinach 9:00-15:00 w budynku Wydziału przy ul. Narbutta 84 w Warszawie, w sali 1.9 na pierwszym piętrze.

Kandydatów na studia stacjonarne I stopnia prosimy o dostarczenie:

• dokumentu tożsamości (do wglądu),
  • kserokopii świadectwa dojrzałości – oryginał do wglądu,
  • kserokopii dyplomu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji zawodowych na poziomie technika (dotyczy osób, które zgłosiły w procesie zapisów chęć wykorzystania oceny z tego dyplomu i przekazały te oceny) – oryginał do wglądu,
  • kserokopii dyplomu/zaświadczenia laureata/finalisty olimpiady lub konkursu (jeżeli dany dokument jest brany pod uwagę w procesie kwalifikacji i jego skan był przesłany w terminie w celu uwzględnienia) – oryginał do wglądu,
  • kserokopii dokumentu świadczącego o odpowiedniej znajomości języka angielskiego (dotyczy zakwalifikowanych na studia w języku angielskim z uwzględnieniem deklaracji posiadania takiego dokumentu) – oryginał do wglądu.

Kopie dokumentów zostaną poświadczone przez pracowników Komisji Rekrutacyjnej za zgodność z oryginałem.

W przypadku składania dokumentów przez pełnomocnika kandydata należy przedstawić pełnomocnictwo (imienne) dla osoby składającej dokument. Pełnomocnik musi przedstawić do wglądu swój dowód osobisty. Obowiązujący wzór pełnomocnictwa jest dostępny tutaj.

Niezłożenie dokumentów w określonym terminie, bez względu na powód, oznacza rezygnację z podjęcia studiów, na które kandydat został zakwalifikowany.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numer +48 22 234 85 25.

Strony w dziale: