Nowe studia podyplomowe „Elektromobilność dla nauczycieli”

poniedziałek, 14 października 2024

Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej został opracowany i obecnie wdrażany jest program studiów podyplomowych „Elektromobilność dla nauczycieli”.

W roku akademickim 2024/2025 planujemy przeprowadzić kwalifikacyjne studia podyplomowe w zakresie przygotowania merytorycznego i dydaktycznego nauczycieli kształcenia zawodowego do nauczania przedmiotów w zakresie elektromobilności (przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela w zakresie przygotowania merytorycznego i dydaktycznego do nauczania kolejnego przedmiotu lub prowadzenia kolejnych zajęć dla osób posiadających przygotowanie merytoryczne, psychologiczno-pedagogiczne, w zakresie podstaw dydaktyki i emisji głosu).

Studia podyplomowe, w wymiarze trzech semestrów, w szczególności będą poświęcone przygotowaniu merytorycznemu i dydaktycznemu do nauczania przedmiotów z zakresu kształcenia zawodowego w zawodzie technik elektromobilności, określonym w klasyfikacji szkolnictwa branżowego.

Informacje o rekrutacji wkrótce.

Kontakt:
dr. Inż. Arkadiusz Hajduga, profesor uczelni