Zapisy na studia podyplomowe Nowa Mobilność – elektromobilny MBA

wtorek, 21 listopada 2023

Trwa rekrutacja na II edycję studiów podyplomowych „Nowa Mobilność”. Zajęcia rozpoczynają się już w lutym 2024 r.

Nowa Mobilność to studia podyplomowe prowadzone przez Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Nowa Mobilność to kierunek dedykowany wszystkim zainteresowanym zdobywaniem wiedzy i poszerzaniem umiejętności związanych z elektromobilnością, rynkiem pojazdów elektrycznych i infrastruktury ładowania, rozwojem zeroemisyjnych technologii, a także wszelkimi kwestiami prawnymi, społecznymi i gospodarczymi oddziałującymi na uczestników rynku i interesariuszy sektora zrównoważonego transportu.

Nowa Mobilność to dostęp do rzetelnej wiedzy, która jest przekazywana przez ekspertów i praktyków zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE, osób zawodowo związanych z rynkiem, wyposażonych w wiedzę i posiadających wieloletnie doświadczenie sektorowe zdobyte w branży. Program Zaproszeni goście specjalni wykładów to liderzy w swoich dziedzinach, mający liczne sukcesy i realny wpływ na zachodzące zmiany w obszarze nowej mobilności.

Studia podyplomowe Nowa Mobilność to 30 przedmiotów, 240 godzin zajęć dydaktycznych, 54 wykładowców i gości specjalnych, 45 praktyków biznesu.

Nowoczesne podejście do procesu dydaktycznego zapewnia absolwentowi unikalny na polskim rynku pracy, kompleksowy zasób wiedzy z dziedziny inżynierii, prawa, ekonomii, statystyki oraz zarządzania w obszarze nowej mobilności.

Posłuchaj jak uczestnik I edycji, Tomasz Karwat – Dyrektor Zarządzający w Technical Management i biegły sądowy z elektromobilności, ocenia swój udział w Studiach.

Dołącz do II edycji „Nowej Mobilności”! Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje ⇒

⇒ Folder informacyjny

Strony w dziale:

Strony w dziale: