Stypendia pod choinkę – przyjmowanie kandydatur

wtorek, 18 października 2022

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Stypendium pod choinkę”, mającej na celu nagrodzenie studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej, którzy szczególnie wyróżniają się swoimi osiagnięciami lub aktywnościami: osiągają sukcesy (naukowe, sportowe, artystyczne, inne), uczestniczą w projektach i wydarzeniach promujących naszą Uczelnię, popularyzują naukę, angażują się w akcje społeczne i działalność charytatywną. W ten sposób Uczelnia pragnie docenić wkład tych osób w budowanie jej wizerunku.

Laureaci wyłaniani są spośród nadesłanych zgłoszeń. Wyboru dokonuje kapituła pod przewodnictwem Prorektora ds. Studenckich.

Środki na stypendia pochodzą z funduszy zebranych podczas uczelnianego Kiermaszu Świątecznego.

Wyróżnienie jest przyznawane od 2016 roku. Do tej pory odbyło się sześć edycji akcji, podczas których nagrodzonych zostało 46 zdolnych studentów i doktorantów.

» Regulamin i załączniki do Stypendium pod choinkę 2022 - pdf

» Regulamin i załączniki do Stypendium pod choinkę 2022 - wersja edytowalna