Test diagnostyczny z języka obcego 7-14 V 2017 r.

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR:

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski), który należy wykonać w dniach 7-14 maja 2017 r.

Konkurs na projekt i wykonanie mobilnego asystenta – przypomnienie

Jeszcze do 30 kwietnia trwa przyjmowanie zgłoszeń w ramach ogłoszonego przez dziekana naszego wydziału konkursu na projekt i wykonanie mobilnego asystenta osoby o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. W Finale Konkursu udział wzięło 46 uczniów szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowanych na podstawie etapu półfinałowego.

Zaproszenie na spotkanie Wielkanocne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na okolicznościowe spotkanie Wielkanocne, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 11:15 w sali 1.10. W związku ze spotkaniem ustanowione zostały godziny dziekańskie na wykłady w godzinach 11:00-12:00.

Ważna informacja: w środę 12 IV 2017 r. zajęcia wg planu piątkowego

Przypominamy, że w najbliższą środę, 12 IV 2017 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”

Zapraszamy na wykład otwarty „Układnice magazynowe – zagadnienia konstrukcyjne”, który zostanie poprowadzony przez przedstawicieli firmy Baumalog – Marcina Kozłowskiego i Sebastiana Wilomskiego w dniu 3 IV 2017 r. w sali multimadialnej. Wykład rozpocznie się o godz. 16:15.

Półfinał XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

W sobotę 18 marca 2017 r. tradycyjnie w progach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych rozegrano półfinałowy etap XVIII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej, organizowanej przez Wydawnictwa Komunikacji i Łączności oraz redakcję miesięcznika „Auto Moto Serwis” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM - wyniki I etapu

W dniu 9 marca 2017r. przeprowadzono w szkołach I etap (półfinałowy) II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Na podstawie uzyskanych wyników Komisja Konkursowa zakwalifikowała do Finału Konkursu 48 uczestników.

Lista Finalistów II edycji Konkursu dostępna jest tutaj.

Finał Konkursu odbędzie się 6 kwietnia 2017r. w siedzibie Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Konkurs 3Mind dla studentów III i IV roku studiów technicznych

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III i IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie  we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Erasmus Plus – rekrutacja

Trwa rekrutacja na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus Plus. Osoby pragnące wyjechać, mogą zapisywać się na listę, która dostępna jest w dziekanacie. Zapisy przyjmowane będą do dnia 22.03.2017.