Kolejny sondaż studencki #powiedzPW – przedsiębiorczość

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących przedsiębiorczości.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 13-14 marca w auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy, będące okazją do spotkania się z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

ROBOMATICON 2018 – wydarzenie dla miłośników robotyki

W najbliższą sobotę, 3 III 2018 r., w auli Gmachu Głównego miłośnicy robotów mobilnych spotkają się podczas ósmej już edycji turnieju Robomaticon. W programie liczne konkurencje szybkościowe, siłowe, zręcznościowe i techniczne, w których twórcy robotów będą weryfikować swoje rozwiązania.

Absolwenci PW w czołówce krajowej pod względem zarobków

Według przeprowadzonych ogólnopolskich badań, w roku 2017 absolwenci studiów II stopnia na Politechnice Warszawskiej mogli poszczycić się najwyższą przeciętną zarobków spośród osób z tytułem magistra inżyniera, które kształciły się na krajowych uczelniach technicznych.

Spotkanie informacyjne w sprawie programu Erasmus+

20 lutego 2018 roku o godzinie 13:00, w sali 4.05 w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4 w Warszawie odbędzie się spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykłady

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej przygotowało dla doktorantów i studentów naszej uczelni ofertę wykładów prowadzonych w semestrze letnim bieżącego roku akademickiego.

Zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy

Od 6 do 20 lutego br. trwają zapisy na Kreatywny Semestr Projektowy – dodatkowe semestralne zajęcia projektowe dla studentów wszystkich wydziałów, realizowane na poziomie centralnym Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie otwarte i warsztaty Microsoft Office 365

W piątek, 2 lutego, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbędzie się otwarte spotkanie prezentacyjne oraz warsztaty dotyczące Microsoft Office 365.

Turniej robotów mobilnych ROBOMATICON 2018

W pierwszą sobotę marca, 3.03.2018 r., w Gmachu Głównym twórcy robotów mobilnych spotkają się podczas ósmej już edycji turnieju Robomaticon. Będzie to jak zwykle okazja do zaprezentowania sprawności swoich „podopiecznych” podczas rozgrywanych różnorodnych konkurencji szybkościowych, siłowych, zręcznościowych i technicznych.

Zgłoszenia do Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Rozpoczęły się zapisy do III edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 15 I - 16 II 2018 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 7 marca 2018 r.