Obozy integracyjne dla nowo przyjętych studentów

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów na wyjazdy integracyjne. W tym roku będą do wyboru dwie możliwości: Złote Piaski w Bułgarii (w terminie 24 VIII - 2 IX) lub Jarosławiec na naszym wybrzeżu (w terminie 23-29 VIII).

Rozpoczęła się akcja kwaterunkowa dla osób przyjętych na I rok studiów

Od 11 do 31 lipca trwa akcja kwaterunkowa dla studentów przyjętych na I rok studiów. Na ten cel Politechnika Warszawska przeznaczyła 20% swoich zasobów w Domach Studenckich, co daje w sumie ponad 1200 miejsc.

Lato w mieście z Biurem Karier

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej przygotowało dla wszystkich pozostających latem w Warszawie studentów naszej uczelni propozycje sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz osobistemu.

Studenci naszego wydziału zdobywcami sportowego pucharu PW

Studenci wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych, startujący w sezonie 2017/2018 w organizowanych przez Studium Wychowania  Fizycznego i Sportu PW oraz Samorząd Studentów PW zawodach sportowych, zdobyli Puchar Politechniki Warszawskiej i uzyskali tytuł Sportowego Mistrza PW.

Dziekanat w okresie wakacyjnym

W okresie wakacyjnym (1 lipca – 3 września) dziekanat dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 14:00.

Otwarcie wystawy „Walka o wolność i tożsamość narodową” w muzeum PW

Muzeum Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarcie wystawy „Walka o wolność i tożsamość narodową. 100-lecie Niepodległości Polski”, które nastąpi w dniu 22 czerwca 2018 r. o godzinie 12:00.

Sondaż studencki na temat kół naukowych i stowarzyszeń studenckich

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, która tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących organizacji studenckich i kół naukowych.

103. koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Z okazji 10-lecia powstania Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, rektor Politechniki Warszawskiej wraz z dziekanem Wydziału Administracji i Nauk Społecznych oraz Samorządem Studentów PW zapraszają 16 maja br. na 103. koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Wstęp jest wolny.

„Patriotyzm i niepodległość - dar czy wyzwania” – wykład profesora Jana Żaryna

Rektor Politechniki Warszawskiej, Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność PW oraz Archikonfraternia Literacka zapraszają w dniu 7 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 do Małej Auli w Gmachu Głównym PW na wykład profesora Jana Żaryna, zatytułowany „PATRIOTYZM I NIEPODLEGŁOŚĆ - DAR CZY WYZWANIA”.

Wykłady prof. Chrisa McMahona z Uniwersytetu Technicznego w Lyngby

W dniach 6-8 czerwca 2018 r. profesor Chris McMahon z Uniwersytetu Technicznego w Lyngby (Dania) wygłosi na wydziale SiMR wykłady poświęcone problematyce projektowania inżynierskiego.