Student naszego wydziału woluntariuszem w Kenii

Stefan Pytel, wolontariusz Fundacji Harambee Polska oraz student wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej, od ponad dwóch lat wraz z rodziną pomaga mieszkańcom Afryki. W 2017 roku brał udział między innymi w remontowaniu budynków w Kenii.

Dni Dawcy Szpiku na wydziale SiMR

W dniach 5-6 grudnia br. (wtorek i środa) w godzinach 9-16, w ramach organizowanych na Politechnice Warszawskiej Dni Dawcy Szpiku będzie można zarejestrować się na wydziale SiMR jako potencjalny dawca szpiku.

Legia Akademicka zaprasza studentów

Powstała Legia Akademicka – pilotażowy program ochotniczego szkolenia dla studentów, do którego przystąpiła również nasza uczelnia. Do udziału w nim może dobrowolnie zgłosić się każdy student Politechniki Warszawskiej, bez względu na kierunek studiów.

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów Wydziału na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 i przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.

Spotkanie z firmą MotoKariera

W dniu 29 listopada (środa) 2017 r. o godz. 16:15 w sali multimedialnej w ramach zajęć „Przedsiębiorczość innowacyjna” odbędzie się otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie z firmą MotoKariera, zajmującą  się budowaniem karier w branży motoryzacyjnej.

Seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0

29 listopada 2017 r. o godz. 16:15 w Małej Auli w Gmachu Głównym zaplanowane jest seminarium uczelniane na temat Ustawy 2.0. Podczas spotkania referaty wygłoszą: prof. Zbigniew Marciniak, Wiceprzewodniczący RGNiSW, Członek Komisji ds. Strategicznych Problemów Szkolnictwa Wyższego KRASP oraz prof. Wojciech Wawrzyński, Prorektor ds. Ogólnych PW.

Sondaż studencki #powiedzPW – sklep internetowy PW

Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w pierwszym sondażu #powiedzPW, który dotyczy sklepu internetowego PW. Dzięki niemu w szybki sposób poznamy opinie na tematy związane z organizacją sklepu oraz jego rozwojem.

Obchody Święta Politechniki Warszawskiej

15 listopada to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu Politechniki Warszawskiej – tego dnia w 1915 roku zainaugurowano rok akademicki, w którym po raz pierwszy w historii uczelni zajęcia odbywały się całkowicie w języku polskim. Dzień ten został ustanowiony świętem naszej uczelni. Z tej okazji cała społeczność akademicka przygotowuje wiele różnorodnych wydarzeń.

15 XI wolne godziny od zajęć dydaktycznych

W związku z przydającym 15 XI świętem Politechniki Warszawskiej, rektor naszej uczelni ustanowił w tym dniu godziny wolne od zajęć dydaktycznych, począwszy od godz. 11.

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

W dniach 18 i 19 października Gmach Główny naszej uczelni będzie widownią XIV Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK. Wśród kół naukowych, które zaprezentują się na targach, jest również Koło Naukowe Hybryda z naszego wydziału.