Wizyta studentów w firmie Bozamet

W dniu 17.06 studenci trzeciego roku kierunku Mechanika i Budowa maszyn, specjalność Nadwozia Pojazdów, mieli przyjemność odwiedzić firmę Bozamet, znajdującą się w Siedlcach.

Wydział SiMR w czołówce rankingu studiów inżynierskich Perspektywy 2017

Miło nam zakomunikować, że wydział SiMR kolejny raz wysoko uplasował się w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017.

Galeria zdjęć z Dnia Wydziału 12 V 2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznych obchodów Dnia Wydziału.

Samochód pokazowy firmy Parker na wydziale SiMR 12 V 2017 r.

Dnia 12 maja 2017 r na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbędzie się prezentacja samochodu pokazowego firmy Parker Hannifin.

Wystawa prac studentów Wydziału Wzornictwa ASP w ramach Dnia Wydziału SiMR

Dnia 12 maja 2017 r o godz. 9:50 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy prac studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dzień Wydziału SiMR 12 V 2017 r.

Dziekan oraz Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają na obchody Dnia Wydziału w dniu 12 maja 2017 r. na terenie obiektów przy ul. Narbutta 84 w Warszawie.

Spotkanie z cyklu „Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej”

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza w dniu 11 maja 2017 r. w godz. 15:30-18:30 na kolejne seminarium z cyklu Ekosystem Innowacyjności Politechniki Warszawskiej. Tym razem jest ono zatytułowane „Technologie informatyczne w usługach prawnych – szanse i ryzyka”.

Wykład otwarty pt. "Geneva MotorShow 2017"

Targi w Genewie po raz kolejny zaskoczyły nas nowościami i nowinkami technicznymi w świecie motoryzacji. Zapraszamy wszystkich na wykład otwarty, który odbędzie się 9 maja o godzinie 12:15 w sali 1.10.

Spotkania przedstawicieli PKA ze studentami 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej ze studentami kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 13:00.

Spotkania przedstawicieli PKA z nauczycielami akademickimi 8 i 9 V

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechanika i budowa maszyn” odbędzie się w dniu 08.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.

Spotkanie przedstawicieli Polskiej Komisji Akredytacyjnej z nauczycielami akademickimi prowadzącymi zajęcia na kierunku „mechatronika” odbędzie się w dniu 09.05.2017 r. w sali multimedialnej o godzinie 15:00.