Politechnika Warszawska upamiętnia rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Z myślą o upamiętnieniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, Biuro Promocji i Informacji PW przygotowało historyczne atrakcje, które pozwolą mieszkańcom Warszawy cofnąć się w czasie i lepiej zrozumieć wydarzenia tamtych lat.

Zmarł prof. Jerzy Osiński

W dniu 2 lipca 2016 r. zmarł prof. dr hab. inż. Jerzy Osiński. Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 6 lipca 2016 r. (środa) o godz. 12.00 w kościele św. Katarzyny przy ul. Fosa 17 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie na cmentarz służewiecki. Wyjazd autokaru sprzed gmachu SiC o godz. 11.00.

Nabór na wyjazdy w ramach programu wymiany studenckiej ATHENS

29 czerwca rozpoczyna się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Listopad 2016 (która odbędzie się w dniach 12-19.11.2016).

Ograniczenia w dostępności dziekanatu studiów niestacjonarnych 24 i 25 VI

W dniu 24.06.2016 (piątek) dziekanat studiów niestacjonarnych będzie nieczynny.

W dniu 25.06.2016 (sobota) dziekanat studiów niestacjonarnych będzie czynny w godz. 9.00 – 14.00.

Informacja o opłatach za parking w roku 2016

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o wysokości opłat z tytułu korzystania z miejsc parkingowych na terenie SiMR PW w roku 2016.

Opiniowanie kandydatów na kierowników Zakładów

Opiniowanie kandydatów na kierowników Zakładów odbędzie się w sekretariacie dziekana w dniach 24, 27 i 28 czerwca 2016 r. w godzinach 9:00 – 15:00.

Politechnika Warszawska ponownie najlepszą uczelnią techniczną w kraju

W rankingu szkół wyższych Perspektywy 2016 Politechnika Warszawska po raz 11 z rzędu zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni technicznych w Polsce. Ranking  potwierdza silną pozycję Politechniki Warszawskiej, która wśród wszystkich krajowych uczelni akademickich została sklasyfikowana na czwartej pozycji.

Finał I edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej

W dniu 7 czerwca 2016 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW miał miejsce finał I edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. W konkursie udział wzięło 34 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Polski.

W środę 15.06.2016 zajęcia wg planu piątkowego

W dniu 15.06.2016 (środa) - zajęcia odbywają się zgodnie z planem zajęć piątkowych.

patrz: Harmonogram roku akademickiego

Akademia Tri-Ring – kończy się termin składania wniosków

Przypominamy, że 15 maja br. upływa termin składania zgłoszeń do Akademii Tri-Ring.