Półfinał VII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej

W sobotę 19 marca 2016 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych odbył się półfinał XVII Olimpiady Techniki Samochodowej.

Godziny dziekańskie

We czwartek 24.03.2016r. Pan Dziekan ustanowił godziny dziekańskie od godz. 12:00 do 14:00 dla odbywających się w tym czasie wykładów.

Informacja o wyborze prof. Jana Szmidta na Rektora PW w kadencji 2016-2020

Uwaga studenci studiów zaocznych

Na stronie "Plany zajęć i terminy zjazdów" jest umieszczony aktualny rozkład zajęć.

Zmiany były na II i III i I mgr, dotyczą sal wykładowych.

Otwarte zebranie przedwyborcze

Otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatem na funkcję Rektora Politechniki Warszawskiej odbędzie się w dniu 11 marca 2016 roku w Małej Auli w Gmachu Głównym PW i rozpocznie się o godz. 13:00.
Tekst komunikatu UKW

zaproszenie Biura Karier PW

Warsztaty dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Spotkanie Klubu Absolwentów 10 III 2016 r.

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy!
Uprzejmie zapraszamy na spotkanie Klubu Absolwentów, które odbędzie się w dniu 10 marca 2016 r. (najbliższy czwartek) o godz. 17.00 w sali 2.19.

Erasmus+ rekrutacja 2016/2017

Rekrutacja na wyjazd na praktyki w programie Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017

Została rozpoczęta rekrutacja na praktyki w programie Erasmus+ .
Do 30 kwietnia wydział jest zobowiązany do wysłania do CWM listy z osobami zrekrutowanymi.

Więcej informacji w dziale: Programy międzynarodowe >> Bieżące informacje

Zaproszenie Biura Karier PW

Spotkanie z pracodawcą: Dell "Kobiety w branży nowoczesnych technologii, obalamy stereotypy" http://www.bk.pw.edu.pl/news.php?id=5217

Seminarium „Wybrane zagadnienia druku 3D”

Wykłady popularno-naukowe i popularno-techniczne podczas "IX Międzynarodowych Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL" w Kielcach w ramach VII edycji "Dni Druku 3D" w dniach 10-11.03.2016 r. (czw.-pt.)
Więcej informacji na stronie www.dnidruku3d.pl/wyklady

Miejsce i czas seminarium: Wykłady odbywać się będą w sali konferencyjnej na terenie Hali G Targów Kielce gdzie są "Dni Druku 3D". Wykłady będą w dniach 10-11.03.2016 r. (czw.-pt.). Wykłady w postaci prezentacji multimedialnych trwają 20 min., a po nich jest dyskusja i przerwa – razem 25 min.

Udział w seminarium jest bezpłatny, a informacje dla zwiedzających są na stronach Targów.