7.04.2016 (czwartek) - godziny dziekańskie 10 - 11

W dniu 07 kwietnia 2016 roku (czwartek), w związku z organizowanym otwartym spotkaniem przedwyborczym z kandydatami na funkcję dziekana Wydziału Pan Dziekan ustanowił godziny dziekańskie od godz. 10:00 do 11:00, dla wykładów.

patrz Decyzja nr 11/2016

Test diagnostyczny z języka obcego 15-24 IV 2016

Uwaga studenci II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR:

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski), który należy wykonać w dniach 15-24 kwietnia 2016 r.

Otwarte zebranie przedwyborcze

Otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatami na funkcję dziekana wydziału SiMR PW

7 kwietnia 2016 (czwartek), godz. 10:15, sala 2.5

patrz komunikat WKW

Kandydaci na dziekana wydziału SiMR PW na kadencję 2016-2020

prof. dr hab. inż. Jerzy Osiński
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

patrz komunikat WKW SiMR

Terminy zgłaszania kandydatów na funkcję dziekana wydziału SiMR PW

Zgłaszanie kandydatów na funkcję dziekana wydziału SiMR PW odbywać się będzie, w bieżącym roku, w następujących dniach:

• 31 marca (czwartek),
  • 1 kwietnia (piątek),
  • 4 kwietnia (poniedziałek),
  • 5 kwietnia (wtorek).

w godzinach 10:00 - 13:00, w pokoju 0.5 (sekretariat).

Spotkanie Erasmus+ 2016/17

Zapraszam wszystkie osoby, które zgłosiły się na wyjazd w ramach programu Erasmus+ 2016/17 na spotkanie w dniu 5 kwietnia (wtorek) o godzinie 18:00. Spotkanie odbędzie się w Sali Multimedialnej.
Obecność wskazana, ponieważ będzie dotyczyło ostatecznego formowania list dla Centrum  Współpracy Międzynarodowej PW.
Podczas spotkania zostaną przekazane istotne informacje dotyczące dalszych działań oraz będzie można jeszcze dokonać zmian w zakresie swoich wyborów miejsca i okresu wyjazdu.
Istnieje jeszcze ostatnia możliwość dopisania się do listy przez osoby, które do tej pory jeszcze się nie zdecydowały na wyjazd.
Andrzej Selenta

Zaproszenie Biura Karier

Biuro Karier PW zaprasza na:

1. Spotkanie z pracodawcą:
  2. Bezpłatne warsztaty:

Warsztaty i spotkania dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej Pojazdów i Maszyn

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej począwszy od wiosny 2016 roku organizuje Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej z zakresu Pojazdów i Maszyn.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma charakter otwarty, ogólnopolski. Jest to konkurs wiedzy i tematycznie kierowany jest do uczniów, którzy uczą się lub interesują się zagadnieniami mechaniki i mechatroniki pojazdów lub maszyn.

Uwaga studenci st. niestacjonarnych

W dniu 25.03.2016r. (piątek) Dziekanat st. niestacjonarnych czynny będzie w godzinach 8:15-12:00.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych