Zaproszenie Biura Karier PW

Dzień Wydziału SiMR 11 V 2016 r.

Dziekan oraz Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają na obchody Dnia Wydziału w dniu 11 maja 2016 r. przy ul. Narbutta 84 w Warszawie.

Egzaminy językowe B1 i C1

Studium języków obcych PW organizuje w sem. letnim 2015/16 dodatkowe egzaminy językowe

• na poziomie B1 (angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, polski dla cudzoziemców) - dla osób, które chciałyby uzyskać poświadczenie znajomości drugiego języka obcego,
  • na poziomie C1 (język angielski ogólny) - dla osób, które potrzebują uzyskać poświadczenie znajomości języka angielskiego na wyższym poziomie niż obowiązkowy poziom B2,
  • egzamin C1 Academic (język angielski akademicki) - egzamin obowiązkowy dla studentów I stopnia studiów anglojęzycznych. Na ten egzamin zapraszamy także studentów II stopnia studiów anglojęzycznych, którzy mają obowiązek uzupełnienia różnic programowych.

Informacje o terminach egzaminów i zapisach - na stronie www.sjo.pw.edu.pl

Praktyki u Marszałka

Praktyki dla studentów (lipiec, sierpień i wrzesień 2016) po pierwszym, zaliczonym roku studiów stacjonarnych, zameldowanych i studiujących na uczelniach państwowych i prywatnych na terenie województwa mazowieckiego.

Nabór na cały okres praktyk odbędzie się w dniach 25 kwietnia - 16 maja 2016.

patrz List Sekretarza Województwa

Zaproszenie Biura Karier PW

Treści ogłoszeń znajdują się na stronach podanych w linkach obok wydarzeń.
Wydarzenia dedykowane są wszystkim studentom Politechniki Warszawskiej.

Opiniowanie kandydatów na dyrektorów instytutów

Opiniowanie kandydatów na dyrektorów instytutów odbędzie się w sekretariacie dziekana w dniach 5 maja –  10 maja 2016 r. w godzinach 9:00 – 15:00
Kandydatury:

• Instytut Maszyn Roboczych Ciężkich - prof. nzw. dr hab. inż. Zbigniew Żebrowski
  • Instytut Podstaw Budowy Maszyn - prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik
  • Instytut Pojazdów - dr hab. inż. Jan Matej

Uwaga studenci studiów niestacjonarnych

W dniu 29.04.2016 roku (piątek)

Dziekanat Studiów Niestacjonarnych
będzie czynny w godzinach 12:00 - 16:00.

Zaproszenie - Volvo Group Trucks Poland

Zapraszamy wszystkich studentów na spotkanie z firmą Volvo Group Trucks Poland w dniu 27 kwietnia (środa) o godz. 9:15 w sali multimedialnej.
Na spotkaniu przedstawiciele firmy przedstawią informacje na temat zakresu jej działalności, programu stażowego, jak również omówią najnowsze rozwiązania produktowe z obszaru skrzyń biegów i telematyki.
Spotkanie zostanie powtórzone w dniu 28 kwietnia (czwartek) o godz. 10:15 również w sali multimedialnej.

IX Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów”

Zaproszenie na IX Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów” – SiMR – 19.05.2016 r. (czwartek)

W dniu 19 maja 2016 r. Instytut Pojazdów PW organizuje na Wydziale SiMR IX Ogólnopolskie Sympozjum poświęcone „Historycznemu Rozwojowi Konstrukcji Pojazdów”.

Wyniki wyborów do kolegium elektorów

Wyniki wyborów do kolegium elektorów do wyboru przedstawicieli w Senacie - grupa A

• prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik
  • prof. nzw. dr hab. inż. Witold Marowski