Zapisy na przedmioty dla studiów stacjonarnych

Uwaga studenci studiów stacjonarnych: w roku akademickim 2016/2017 w semestrze zimowym nie będzie zapisów na przedmioty poprzez system USOSWeb. Grupy dziekańskie są wywieszone przed dziekanatem i dostępne w systemie USOSWeb.

Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

Studenci I roku proszeni są o zapoznanie się z terminarzem obowiązkowych szkoleń BHP.

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich Pracowników i Studentów na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017 w dniu 30 września 2016 roku o godz. 14:00 w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5) w Gmachu Wydziału SiMR ul. Narbutta 84.

Kiermasz książek akademickich

W dniach 13-14 X oraz 17 X w budynku naszego Wydziału będzie miał miejsce kiermasz książek akademickich. W ofercie znajdą się skrypty i monografie wydane przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Warszawskiej. Będzie możliwość nabywania ich z rabatem 10%.

Najnowsze wyniki monitoringu karier zawodowych absolwentów PW

Zapraszamy do zapoznania się z właśnie opublikowaną przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej prezentacją wyników badania losów absolwentów naszej uczelni, w tym także naszego Wydziału.

Politechnika Warszawska awansowała w światowym rankingu uczelni

W tegorocznym zestawieniu QS World University Rankings, będącym jednym z najważniejszych światowych rankingów edukacyjnych, Politechnika Warszawska awansowało o 50 miejsc w stosunku do notowań ubiegłorocznych.

Sprzeciw European University Association wobec dymisji dziekanów tureckich uczelni

Zarząd European University Association (Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów), do którego należy również Politechnika Warszawska, w specjalnym oświadczeniu wyraził zaniepokojenie przymusowymi dymisjami dziekanów uczelni wyższych w Turcji.

Przedłużenie rekrutacji na studia niestacjonarne I i II stopnia

Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia na kierunki Mechanika i Budowa Maszyn i Mechatronika została przedłużona do dnia 20.09.2016 r.

Godziny otwarcia dziekanatu we wrześniu 2016 r.

We wrześniu 2016 r. obowiązują zmienione godziny pracy dziekanatu.

Opiniowanie kandydata na kierownika Zakładu Technik Wytwarzania

Opiniowanie kandydatury prof. nzw. dr. hab. inż. Piotra Skawińskiego na kierownika Zakładu Technik Wytwarzania odbędzie się w sekretariacie dziekana w dniach 13-20 września 2016 r. w godzinach 9.00 – 15.00.