II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność

W dniach 6-7 października w hali MT Polska w Warszawie będą miały miejsce II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, na które organizatorzy serdecznie zapraszają uczelnie i koła naukowe, przygotowując dla nich specjalną strefę do prezentacji.

Wyróżnienia dla prac inżynierskich naszych studentów

W tegorocznej edycji konkursu na najlepsze prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane z przemysłem motoryzacyjnym wykonane przez studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej zostały wyróżnione prace dwóch absolwentów naszego wydziału.

Zaproszenie do badania karier zawodowych naszych absolwentów

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej.

Kongres innoSHARE’17

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na kongres innoSHARE’17. Jest to już 3. edycja Kongresu Polski Innowacyjnej, skierowana do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku start-upów i wysokich technologii w Polsce.

Politechnika Warszawska trzecią uczelnią w Polsce

W tegorocznym rankingu szkół wyższych Perspektywy 2017 Politechnika Warszawska znalazła się na trzecim miejscu w Polsce i już po raz 12. z rzędu zajęła pierwsze miejsce wśród uczelni technicznych.

Szare Domy Festiwal Otwarty

17 czerwca 2017 r., w ramach 2. edycji wydarzenia „Szare Domy Festiwal Otwarty”, której przyświeca hasło „Obiekt 1530-A”, zapraszamy na podwórko Szarych Domów przy ulicy Narbutta 82.

Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”

Zapraszamy na Piknik Edukacyjny Politechniki Warszawskiej „Od Mikro do Makro”, który będzie zorganizowany w dniach 9-10 czerwca 2017 na terenie Kampusu Centralnego PW.

Panel dyskusyjny poświęcony programowi i modelowi studiów na wydziale SiMR

W dniu 5 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszego wydziału do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym tematyce, programowi i modelowi studiów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Miejscem obrad będzie sala multimedialna.

Zaproszenie Biura Karier na spotkanie z pracodawcą

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Fabryki Mebli Forte zapraszają na wizytę studyjną w dniu 7 czerwca w oddziale firmy w Ostrowi Mazowieckiej.

Spotkanie z przedstawicielami firmy Volvo Group

W najbliższy czwartek, 01.06.2017 r., w godz. 10:15 – 12:00 w ramach wykładu „Układy napędowe” przedstawiciele firmy Volvo Group przedstawią profil działalności firmy oraz najnowsze rozwiązania techniczne i mechatroniczne stosowane w samochodach ciężarowych Volvo.