Trwa rekrutacja na studia II i III stopnia

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia oraz na studia stacjonarne i niestacjonarne III stopnia na wydziale SiMR.

II Kongres producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury do ich ładowania

W piątek, 12 stycznia 2018 r., w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ul. Rektorskiej 4 odbędzie się II Kongres producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania.

Dzień Legii Akademickiej

W dniu 11 stycznia 2018 r. (czwartek) wszyscy studenci Politechniki  Warszawskiej są  zaproszeni  na  Dzień Legii Akademickiej.

Nowy kierunek studiów podyplomowych na wydziale SiMR

W bieżącym roku akademickim na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych powstał nowy kierunek studiów podyplomowych: „Budowa i eksploatacja pojazdów elektrycznych i hybrydowych”.

Uruchomiony został System Wypożyczeń Warszawskich „BiblioWawa”

W grudniu 2017 roku został uruchomiony System Wypożyczeń Warszawskich BiblioWawa, umożliwiający studentom i pracownikom warszawskich uczelni wypożyczanie książek z bibliotek wszystkich szkół wyższych biorących udział w projekcie.

W czwartek 4 I 2018 r. zajęcia wg planu poniedziałkowego

Przypominamy, że w czwartek, 4 I 2018 r., zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

i Szczęśliwego Nowego Roku

w imieniu akademickiej wspólnoty

Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan

prof. Stanisław Radkowski

Wizyta studentów w firmie Solaris

W środowy poranek 29 listopada grupa studentów wydziału SiMR udała się do Bolechowa pod Poznaniem, by odwiedzić fabrykę firmy Solaris Bus & Couch. Na miejscu studenci poznali zasady funkcjonowania firmy, rynku autobusów w Polsce i na świecie, a także otrzymali wiele wyczerpujących odpowiedzi na ich pytania dotyczące technicznych aspektów produkcji i funkcjonowania pojazdów.

Godziny dziekańskie w dniu 19 XII 2017 r.

W związku z wigilijnym spotkaniem studentów wydziału SiMR, we wtorek, 19 grudnia 2017 r., w godz. 13:00 do 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie wykładów.

Wydziałowa Rada Samorządu zaprasza na spotkanie wigilijne

Wydziałowa Rada Samorządu serdecznie zaprasza wszystkich studentów i pracowników Wydziału SiMR na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 19 grudnia 2017 w godzinach 13:00-15:00 w sali 1.10.