Odwołane konsultacje prodziekana ds. nauczania w dniu 16 stycznia 2019 r.

W dniu 16 stycznia 2019 r. konsultacje prodziekana ds. nauczania doc. dr inż. Andrzeja Wąsiewskiego są odwołane.

Seminarium „Logistyka jako modelowy mix narzędzi zarządzania operacyjnego”

Wydział Zarządzania wraz z Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zapraszają w dniu 15 stycznia br. (wtorek) w godz. 15:00 – 17:00, do sali 4.01 w budynku CZIiTT przy ul. Rektorskiej 4 na seminarium naukowe, w ramach którego dr hab. Maciej Stajniak, prof. WSL z Wyższej Szkoły Logistyki wygłosi wykład zatytułowany „Logistyka jako modelowy mix narzędzi zarządzania operacyjnego”.

Koncert kolęd i pastorałek Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, którego hasłem przewodnim będzie „Wigilia w Polskiej Tradycji”.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego Roku

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W środę 2 stycznia 2019 r. zajęcia wg planu poniedziałkowego

Przypominamy, że w środę 2 I 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Godziny dziekańskie w dniu 18 XII 2018 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, we wtorek, 18 grudnia 2018 r., w godz. 11:00 do 12:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie zajęć (wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów).

CVII koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów PW zapraszają w sobotę, 15 grudnia br., na CVII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli. Będzie to oparte na wybranych tekstach Jacka Kaczmarskiego widowisko artystyczne, zatytułowane „Listy do Niepodległej”.

Zmiana terminu konsultacji prodziekana ds. nauczania w dniu 12 grudnia

W dniu 12 grudnia 2018 r. konsultacje prodziekana ds. nauczania doc. dr. inż. Andrzeja Wąsiewskiego odbywają się w godz. 15:00 – 16:00.

Godziny dziekańskie w dniu 12 XII 2018 r.

W związku z organizowanym spotkaniem z pracownikami wydziału SiMR, w dniu 12 grudnia 2018 r. (środa) od godz. 12:00 do godz. 14:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów dla II i III roku wszystkich kierunków studiów stacjonarnych I stopnia prowadzonych w języku polskim i w języku angielskim, oraz dla laboratorium technik komputerowych na I roku wszystkich kierunków studiów I stopnia prowadzonych w języku polskim.

Seminarium uczelniane nt. wdrażania Ustawy 2.0 w Politechnice Warszawskiej

We wtorek 11 grudnia w Małej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się seminarium dotyczące problematyki wdrażania Ustawy 2.0 w naszej Uczelni. Początek o godzinie 16:30.