Spotkanie z przedstawicielem firmy Prima Power

16 stycznia 2020 o godzinie 16:15 w sali multimedialnej odbędzie się spotkanie z przedstawicielem firmy Prima Power, absolwentem naszego wydziału.

Wybór specjalności na III roku studiów niestacjonarnych

20.01.2020 o godz. 7:00 w systemie USOSWeb zostaną uruchomione zapisy na specjalności. Zapisy potrwają do 02.02.2020, do godz. 23:59. Po tym terminie system będzie zablokowany, a studenci, którzy nie dokonają zapisu, zostaną przypisani do specjalności wybranej administracyjnie, bez możliwości odwołania.

Życzenia świąteczne i noworoczne

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz szczęśliwego Nowego Roku

w imieniu wspólnoty wydziału

Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Stanisław Radkowski

W czwartek 9 stycznia 2020 r. zajęcia według planu poniedziałkowego

W dniu 9 I 2020 r. (czwartek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Przedłużony nabór do drugiej edycji Programu Mentoringowego

Do 10 stycznia 2020 r. potrwa nabór do drugiej edycji Programu Mentoringowego, organizowanego przez Biuro Karier PW i skierowanego do studentów minimum 3 roku studiów. W ramach tego programu Mentorzy, będący absolwentami Politechniki Warszawskiej, którzy osiągnęli wysoką pozycję w swojej branży, podzielą się swoim doświadczeniem.

Godziny dziekańskie w dniu 19 XII 2019 r.

W związku ze świątecznym spotkaniem studentów wydziału SiMR, w czwartek, 19 grudnia 2019 r., w godz. 12:00 – 13:00 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się tym czasie zajęć (wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i projektów).

CXIV koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Zapraszamy we wtorek, 17 grudnia br., o godzinie 19:00 na CXIV koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli, zatytułowany „W hołdzie Stanisławowi Moniuszce w 200-lecie urodzin”.

International Festival of Warsaw w obiektach Politechniki Warszawskiej

W najbliższą sobotę i niedzielę w centralnych obiektach Politechniki Warszawskiej zapanuje magiczny klimat zimowej edycji International Festival of Warsaw.  Uczestnicy będą mogli zakosztować świątecznego klimatu oraz licznych atrakcji naukowych i kulturalnych, zaplanowanych dla młodszych i starszych.

Budżet partycypacyjny Politechniki Warszawskiej – II edycja

Ruszyła II edycja akcji „Budżet Partycypacyjny PW”, dającej możliwość współudziału całej naszej społeczności akademickiej w kształtowaniu obiektów PW i ich najbliższego otoczenia. Tegoroczna kwota przeznaczona na realizację zwycięskich pomysłów to 100 tysięcy złotych, a propozycje jej wykorzystania przyjmowane będą do 14 lutego 2020 r.

Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej, który będzie miał miejsce w dniach 3–4 grudnia w godzinach 10-18 na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym. Przyświecać mu będzie szczytny cel: ufundowanie stypendiów dla zdolnych studentów PW.