Stypendium im. Mieczysława Króla dla studentów I roku

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2020/2021 dla studentów I roku.

Stypendia Ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia

Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi (stypendium ministra nie należy mylić ze stypendium rektora).

Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych uprzejmie zapraszają wszystkich pracowników i studentów do obejrzenia uroczystości inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych w dniu 1 października 2020 roku o godz. 14:00.

Organizacja zajęć z wychowania fizycznego i zapisy na przedmiot

2 października 2020 rozpoczyna się rejestracja w systemie USOS na przedmiot „Wychowanie fizyczne”.

Lektoraty dla studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2020/2021

Zajęcia z języka angielskiego dla semestrów III i V studiów stacjonarnych będą odbywać się we wtorki i w czwartki. Rozpoczęcie zajęć: 13 X 2020 r.
Zajęcia będą odbywać się w trybie zdalnym, za pośrednictwem MSTeams oraz platformy Moodle OKNO.

Rabat na publikacje Oficyny Wydawniczej PW

Do 31.10.2020 w księgarniach Oficyny Wydawniczej PW (w Gmachu Głównym PW oraz w Gmachu Administracji Centralnej przy ul. Noakowskiego 18/20) obowiązuje 30-procentowy rabat na publikacje tego wydawnictwa.

Zmarł mgr Piotr Pajestka

Z głębokim żalem żegnamy naszego Kolegę, Piotra Pajestkę, wieloletniego pracownika administracji Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Rekrutacja tutorów w dziedzinie inżynierii mechanicznej na potrzeby Szkoły Orłów na PW

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych zaprasza specjalizujących się w dziedzinie inżynierii mechanicznej nauczycieli akademickich do udziału w projekcie „Szkoła Orłów na PW”.

Rekrutacja na studia niestacjonarne – składanie dokumentów

Zapraszamy do składania dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu rekrutacji na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Dokumenty będą przyjmowane w budynku Wydziału przy ul. Narbutta 84, 02-524 Warszawa, w dniu 2 października 2020 r.

Szkoła Orłów na PW zaprasza studentów po I roku studiów

Studentów kończących I rok studiów pierwszego stopnia zapraszamy do przystąpienia do finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego projektu  Szkoła Orłów na PW, którego głównym celem jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów.