Akcja stypendialna w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022

Ruszyła akcja stypendialna w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022. Wnioski będą przyjmowane do 15.10.2021 r., w godzinach pracy Biura Obsługi Studiów.

Ważne informacje dla studentów pierwszego roku

Wszystkich nowo przyjętych studentów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej ważnymi informacjami, stanowiącymi kompendium wiedzy pierwszoroczniaka i wprowadzającymi w świat studiowania na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW

Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej zaprasza w swoje szeregi. Przesłuchania kandydatów prowadzone będą 7 i 14 października od godz. 18:00 w DS Riviera, pok. A222.

Rabat na skrypty i monografie – Oficyna Wydawnicza PW zaprasza do swojej księgarni

Od 1 do 31 października wszystkie monografie i skrypty wydane przez Oficynę Wydawniczą PW będzie można nabyć z rabatem 20%.

Uroczystość inauguracji roku akademickiego

Dziekan i Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych mają zaszczyt zaprosić wszystkich pracowników i studentów na wydziałową uroczystość inauguracji roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się w dniu 1 października 2021 roku w Gmachu Wydziału SiMR przy ul. Narbutta 84, w Audytorium im. Prof. M. Bekkera (sala 2.5). Początek o godz. 1400.

Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

25 września 2021 roku rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS, realizowane w terminie 13-20 listopada 2021 r.

Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Jak co roku studenci z warszawskich uczelni mogą się ubiegać o stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami 17. edycji programu.

Zapraszamy na Kongres Nowej Mobilności oraz Manufakturę Elektromobilności

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kongresie Nowej Mobilności 2021 oraz towarzyszącej temu wydarzeniu Manufakturze Elektromobilności, organizowanych w dniach 6-8 października na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Funkcjonowanie PW w semestrze zimowym 2021/2022

Zgodnie z komunikatem Rektora nr 2/2021, w semestrze zimowym 2021/20122 kształcenie we wszystkich formach będzie prowadzone w trybie stacjonarnym mieszanym: wykłady i seminaria dla dużych grup będą prowadzone zdalnie, natomiast pozostałe zajęcia będą prowadzone stacjonarnie, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

Dodatkowa rekrutacja na kierunkek IPEiH na studiach stacjonarnych I stopnia

<Aktualizacja>

Do 14 września 2021 r. trwa dodatkowy nabór na kierunek Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych, prowadzony na naszym wydziale w ramach studiów stacjonarnych I stopnia.