Zgłaszanie kandydatur na funkcje kierownicze w Instytucie PiMR

W dniach 12-13 marca oraz 16-17 marca 2020 r. w godz. 9.00 – 12.00 oraz 13.00 – 15.00 w Sekretariacie Dziekana odbędzie się zbieranie (anonimowe, do urny) zgłoszeń kandydatur na funkcje kierownicze w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych, równoznaczne z oddaniem głosu na zgłoszoną osobę.

Odwołane spotkanie Klubu Absolwenta

Decyzją zarządu Klubu i za sugestią władz Wydziału, najbliższe klubowe spotkanie, planowane na 19 marca 2020 r., zostaje odwołane z przyczyn epidemiologicznych.

Inżynierskie Targi Pracy

W dniach 17-18 marca w dużej auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej będzie miała miejsce 27. edycja Inżynierskich Targów Pracy, będących okazją między innymi do spotkania z przedstawicielami firm poszukujących pracowników wśród studentów uczelni technicznych, a także zapoznania się z ofertami praktyk i staży.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty „Biznes plan”

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na prowadzone w ramach Projektora Kariery warsztaty „Biznes plan”, które odbędą się 12 marca 2020 (czwartek) w godz. 10:45 - 14:15 w sali 4.02 budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW przy ul. Rektorskiej 4.

Komunikaty Rektora PW w związku z zagrożeniem epidemicznym

[Aktualizacja 26.05.2020]
Ważne informacje dla studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2, rozszerzone między innymi o zarządzenia o wydłużeniu okresu zawieszeniu zajęć dydaktycznych.

Dzień Otwarty w Schneider Electric

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 28 Lutego 2020 r. (piątek) w godz. 11:00-14:35 na Dzień Otwarty w Schneider Electric. Punktem spotkania dla studentów PW będzie recepcja główna biura Schneider Electric przy ul. Konstruktorskiej 12, wejście B, 1 piętro.

Warsztaty Biura Karier PW dla studentów

Biuro Karier PW zaprasza studentów na organizowane w ramach Akceleratora Kariery warsztaty Video interview – co zrobić, by zakończył się sukcesem?, które odbędą się 14 lutego 2020 r. w godz. 14:15-16:45, oraz na warsztaty Negocjacje w biznesie, które odbędą się 20 lutego 2020 r. w godz. 12:15-16:15. Oba wydarzenia będą miały miejsce w siedzibie Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, sala nr 5.02.

Przypominamy o obowiązku korzystania przez studentów z adresów w domenie pw.edu.pl

Przypominamy, że w elektronicznej korespondencji z Uczelnią wszyscy studenci i doktoranci Politechniki Warszawskiej są zobowiązani do korzystania wyłącznie z przyznanych im indywidualnych adresów w domenie PW (@pw.edu.pl).

Zapisy do V edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PiM

Od 27 stycznia 2020 r. rozpoczynają się zapisy do V edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 27 I - 28 II 2020 r. Eliminacje (I etap) zostaną przeprowadzone w dniu 19 marca 2020 r. w szkołach, które zgłoszą się do Konkursu.

Noworoczny koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”

Rektor Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów zapraszają 21 stycznia 2020 r. o godz. 18.00 na CXV koncert z cyklu „Wielka Muzyka w Małej Auli”, zatytułowany „Muzyka Świata”.