Sukcesy wyścigowe zespołu WUT SiMRacing

Podczas majówki zespół studentów działającego przy naszym wydziale koła naukowego WUT SiMRacing dwukrotnie miał okazję przetestować skonstruowany przez siebie motocykl wyścigowy w rozgrywanych na pełnowymiarowym torze profesjonalnych zawodach.

„Noc muzeów” na Politechnice Warszawskiej

W tym roku Politechnika Warszawska po raz trzeci weźmie udział w jednej z najpopularniejszych ogólnopolskich akcji kulturalnych – „Nocy muzeów”. Zapraszamy do spędzenia sobotniego wieczoru 18 maja w zakamarkach naszej Uczelni. Na uczestników czekają atrakcje, które uczynią go niezapomnianym. Udział jest oczywiście darmowy.

W poniedziałek 20 maja 2019 r. zajęcia wg planu czwartkowego

W poniedziałek 20 V 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w czwartki.

Nowy rzecznik zaufania na wydziale SiMR

Na zebraniu w dniu 13 maja 2019 r. rzecznikiem zaufania na wydziale SiMR została wybrana mgr Monika Wiczuk.

Rekrutacja do programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Studenci jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich oraz absolwenci takich studiów na wybranych wydziałach uczelni technicznych, w tym na wydziale SiMR, mogą ubiegać się o udział w IV edycji programu stażowego „Energia dla Przyszłości”, przygotowującego do pracy w sektorze energetycznym.

Reprezentacja wydziału SiMR na 23. Pikniku Naukowym

Na tegorocznej, 23. edycji Pikniku Naukowego organizowanego przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik, nie zabraknie kół naukowych i przedstawicieli Politechniki Warszawskiej, w tym wydziału SiMR, który reprezentowany będzie na stoisku A32 przez zespół WUT SiMRacing Team Politechnika Warszawska SiMR.

Zaproszenie pracowników na spotkanie ws. wyboru rzecznika zaufania

NSZZ „Solidarność” i ZNP zapraszają pracowników wydziału SiMR na zebranie poświęcone wyborom rzecznika zaufania na naszym wydziale, zaplanowane na 13 maja 2019 r. w godzinach 9:30 – 10:30 w sali 1.11A.

Dzień Wydziału SiMR i godziny dziekańskie 10 maja 2019 r.

W dniu 10 maja (piątek) przypada Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. W związku z jego obchodami, w dniu tym od godz. 13 zostały ustanowione godziny dziekańskie dla odbywających się w tym czasie wykładów na studiach stacjonarnych.

We wtorek 30 kwietnia 2019 r. zajęcia wg planu piątkowego

We wtorek 30 IV 2019 r. zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Przerwa wielkanocna

W dniach 18-23 IV przerwa w zajęciach dydaktycznych z okazji Świąt Wielkanocnych.