Biuro Karier PW zaprasza na zdalne szkolenie na temat działalności gospodarczej

Biuro Karier PW zaprasza w dniu 22 maja 2020 r. (piątek), w godz. 12:15-15:45 na zdalne szkolenie „Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej”.

Komunikat o możliwości naruszenia ochrony danych osobowych

Akcja kwaterunkowa na rok akademicki 2020/2021

1 maja br. rozpoczęła się akcja kwaterunkowa na rok akademicki 2020/2021 dla obecnych studentów i doktorantów PW.

We wtorek 12 V 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2020 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

W środę 29 IV 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 29 IV 2020 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Zagłosuj na nasz lokalny projekt zakwalifikowany do Budżetu Partycypacyjnego PW

Jeszcze do 27 kwietnia 2020 roku można głosować na projekty w ramach tegorocznego Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Wśród 17 pozycji zakwalifikowanych do tego etapu jest wiata rowerowa przed gmachem Samochodów i Ciągników, gdzie obecnie ustawione są stojaki rowerowe.

Zmarł prof. Zbigniew Starczewski

W dniu 20 kwietnia 2020 roku, po ciężkiej chorobie, w wieku 74 lat zmarł prof. Zbigniew Starczewski – wieloletni pracownik Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, profesor nauk technicznych, prodziekan Wydziału SiMR ds. studiów niestacjonarnych i pierwszy ich organizator w latach dziewięćdziesiątych XX w., ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.

Międzynarodowe certyfikaty SolidWorks dla studentów i pracowników wydziału SiMR

Na czas ograniczonych kontaktów bezpośrednich została udostępniona bezpłatnie dla studentów i pracowników wydziału SiMR Politechniki Warszawskiej możliwość zdalnego przystępowania do egzaminów certyfikacyjnych z obsługi oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie SolidWorks na poziomie podstawowym (CSWA) oraz zaawansowanym (CSWP).

Biuro Karier PW zaprasza na zdalne seminaria szkoleniowe

Biuro Karier PW zaprasza studentów i absolwentów do udziału w dwóch webinariach:

1) Profesjonalne dokumenty aplikacyjne – warsztaty online dla studentów

2) Postawa czy kompetencje? – o nowym spojrzeniu na rozwój (studenci i absolwenci)

Zmarł dr inż. Wojciech Kamela

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 11 kwietnia 2020 roku zmarł dr inż. Wojciech Kamela, pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Silników Spalinowych w Instytucie Pojazdów i Maszyn Roboczych (d. Instytut Pojazdów).