Nowe programy stypendialne dla doktorantów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych programów stypendialnych, przygotowanych dla doktorantów Politechniki Warszawskiej (głównie ze Szkół Doktorskich).

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia – składanie dokumentów

Zapraszamy do składania dokumentów niezbędnych do zakończenia procesu rekrutacji na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Dokumenty będą przyjmowane w budynku Wydziału (ul. Narbutta 84, 02-524 Warszawa) w dniach 25, 28 i 29 września 2020 r.

Rekrutacja – legitymacje studenckie

Uprzejmie prosimy o dokonanie wpłaty za legitymację studencką w terminie do 16 września 2020 r. Umożliwi to odbiór legitymacji do 1 października 2020 r. Osoby, które nie dokonają wpłaty we wskazanym terminie, otrzymają legitymację później, do końca października 2020 r.

Przysposobienie biblioteczne – dodatkowy termin zaliczenia

Studenci, którzy nie zaliczyli szkolenia bibliotecznego, mogą do niego przystąpić w terminie poprawkowym 2-8 września br. Termin ten jest przeznaczony dla tych , którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2019/2020. Termin dla nowo przyjętych studentów zostanie ogłoszony w październiku.

Lektoraty dla studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2020/2021

Zajęcia z języka angielskiego dla semestrów III i V studiów stacjonarnych będą odbywać się we wtorki i w czwartki. Rozpoczęcie zajęć: 2 X 2020 r. Zajęcia będą odbywać się w trybie zdalnym, za pośrednictwem MSTeams oraz platformy Moodle OKNO.

Rocznicowy Marsz Hołdu i Pamięci w dniu 1 sierpnia 2020 r.

1 sierpnia 2020 r. o godzinie 10 spod gmachu SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 wyruszy Marsz Hołdu i Pamięci, którego trasa poprowadzi śladem spontanicznie zorganizowanego 75 lat temu przez studentów i wykładowców 3 warszawskich uczelni milczącego przemarszu w pierwszą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uczelniane obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które rozpoczną się w dniu 31 lipca o godzinie 16:30 ceremonią złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem batalionu „Golski” w Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej.

Staż studencki w Urzędzie Dozoru Technicznego

Urząd Dozoru Technicznego ogłasza rekrutację na stanowisko stażysty w dziale urządzeń transportu bliskiego.

Wyniki głosowania indykacyjnego wyłaniającego kandydatów na dziekana

W przeprowadzonych w dniu 2 lipca 2020 roku wyborach indykacyjnych, mających na celu wyłonienie kandydatów na dziekana wydziału SiMR na kadencję 2020-2024, poparcie przekraczające 10% uzyskali następujący prekandydaci:

Zebranie informacyjne z prekandydatami na dziekana Wydziału SiMR

Zebranie informacyjne z prekandydatami na stanowisko dziekana wydziału SiMR odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 roku o godz. 16.30.  Do wygłoszenia prezentacji przedstawiającej własny program kierowania wydziałem zgłosiło się dwóch kandydatów (w kolejności alfabetycznej):